7 Ocak 2011 Cuma

Nail Trick Asetonsuz Çıkan Oje Ocak Sayısında VOGUE'da

Soyularak çıkan oje Nail Trick

VOGUE, Ocak 2011

Su bazlı formülüyle Nail Trick oje, asetonsuz çıkabiliyor.

Nail Trick normal ojeler gibi kimyasal bir çözücü içermiyor, bu nedenle çıkartırken aseton ya da oje çıkarıcı gerektirmiyor. Sürmesi de, çıkarması da çok kolay. Silme derdi olmadan bozulan oje soyulup yeniden sürülüyor. 12 rengi var, fuşya, kırmızı ve mor gibi koyu tonlar ağırlıkta.
Formülü açısından hamileler ve küçük çocuklar için de zararsız.

Nail TrickEDİTÖRÜN NOTU: Denediğimiz Nail Trick'in 108 numaralı Bordo rengi kırmızı şarap renginde. Kolayca sürülüyor. Ancak çıkmaması için 3 saat suya değmemesi gerekiyor. Sonra tırnağa zarar vermeden soyularak çıkıyor, ojeden hiç bir iz kalmıyor.

6 Ocak 2011 Perşembe

Nail Trick Peel Off Su Bazlı Oje "hepbakimli.com"'da

Asetonsuz Oje Nail Trick Peel Off

Türkiye’de bir ilk! Daima ojeli ve renkli tırnaklarla dolaşmak istiyorsanız, ama alkol bazlı, kötü kokulu, asetonla çıkan klasik ojelerden hoşlanmıyorsanız, artık yepyeni bir alternatifiniz var: Nail Trick Peel Off Su Bazlı Oje 

Nail Trick Peel Off, su bazlı olduğundan tırnağınızdan çıkarmak için aseton ya da oje çıkarıcı gerektirmiyor. Ve hatta soyularak çıkıyor…  Sentetik bazlı olmadığı için çıkarılırken bir çözücüye ihtiyacı yok. Uçucu kimyasallar içermediği için kokusuz, tırnaklara nefes aldırır ve çevre için zararsız.  Ojelere alerjisi olanlar ve hamileler de rahatlıkla kullanabillirler.  Özellikle kırmızı ve diğer koyu renklerde kullanmanızı tavsiye ederim.  diğer ojeler gibi çözücü, alkol, formaldehid, tuloen, phytalat, asetat, glikol ether gibi zararlı kimyasallar ve koku içermez, Yalnızca su, akrilik polimerler ve mineral bazlı pigmentlerden oluşur.


http://www.hepbakimli.com/2011/01/05/asetonsuz-oje-nail-trick-peel-off/