17 Ocak 2012 Salı

Ocak Ayı Boyunca Blogger Taleplerini Cevapsız Bırakmadık!

Oje, Kozmetik, Güzellik & Bakım konulu yazılarıyla dikkat çeken bir çok blogger bu ay da kapımızı çaldı ve biz de Nail Trick ailesi olarak onları kırmadık, istedikleri renkleri kendileriyle paylaştık. Muhteşem yorumları için hepsine çok teşekkür ederiz. İyi ki varsınız!

 

Bu ayın sürprizi ise hazırladığı güzel hediye paketi ile Miskin Kek'ten geldi! Blog dünyasında 1. yaşını kutlayacak olan Miskin Kek'e bir destek de bizden. PF900 Black ve TC001 Top Coat renkleri hediye paketinin içinde. Siz de eğer çekilişine dahil olmak istiyorsanız link'e tıklayın :)

http://www.miskinkek.com/2012/01/hediye-cekilisim.html

Miskin Kek'in Nail Trick Yorumları

İlk duyduğumdan beri merakımı uyandıran soyulabilir oje olan Nail Trick denemem için gönderildiğinde günümü güzel kılan nedenlerden biri oldu.

Ojeler seven biri olarak özellikle koyu renkler sürdüğüm zaman çıkarmak için asetonu boca etmek bir yana dursun, küçük yerde kalan artıklarla silmeye çalışmak hem zaman alıcı hem keyif bozucu. Hele ki 2 günde 1 siz de benim gibi oje değiştirenlerdenseniz, asetonun zararlı etkilerini ellerinizde hissetmişsinizdir. Nail Trick oje bu anlamda büyük bir kurtarıcı olabiliyor. Ojeyi sürdükten sonra tırnağın ucundan tutup soyulması ve soyulurken tırnağa hiç zarar vermeden yumuşacık çıkması oldukça pratik. Bana gönderilen, PF100 kodlu güzel ve parlak bir kırmızı. Bayıldım!

Günlerce kullandıktan sonra yorumlamak istedim.
Olumlu bulduğum yanları ;

+ Soyulabilmesi müthiş bir kolaylık!
+ Renkler çok parlak ve tek sürüşte yoğun renk veriyor.
+ Kimyasal içeriği zararlı ojelere sıkı bir alternatif
+ Fırçası rahat kullanım sunuyor
Kokusu yok denecek kadar hafif, ağır bir kokuya sahip değil.
+ Ambalajı sade/şık.

- Tek bulduğum olumsuz yanı, dayanıklılık konusunda. Gündüz sürüp akşam eve geldiğimde, tırnak uçlarında hafifçe soyulmalar verebiliyor. Pratik bir tazeleme sunduğu için, çıkan ojeyi hemen soyarak çıkartıp yeniden sürülmesi ile bu sorun anında ortadan kalkıyor. Ancak bunun içinde ojeyi gün boyunca çantada taşımak gerek.

Bunun dışında olumsuz hiçbir yanı yok. Umarım simli versiyonları da çıkar. Çünkü bilirsiniz yoğun simli ojeler şeker dursa da, çıkarması bir o kadar zor.

Oldukça başarılı ve farklı bir oje serisi sunan Nail Trick 'i Mutlaka deneyin derim!

http://www.miskinkek.com/2012/01/nail-trick.html

16 Ocak 2012 Pazartesi

Nail Trick Asetonsuz Çıkan Oje'yi artık Kredi Kartı ile de satın alabilirsiniz!

Nail Trick LuxyBox'ta!

Üstelik LuxyBox siparişlerinizde kredi kartlarına 3-9 Taksit!

http://www.luxybox.com/makyaj?marka=nail-trick

Nail Trick LifeWithSalpi'nin takipçileriyle buluştu

Nail Trick

(Türkçe için aşağıya inin)
Hey ! Have I mentioned you guys a polish line called Nail Trick Probably I haven't yet but today in fact right now I will!


Nail Trick is a Turkish Brand !
They make eco-friendly nail polishes that  you can peel off whenever you want!
I think it is especially great for little kids because it is water based !There is nothing too much to talk about but there is one thing that I didn't liked about this line is that they don't have too much color options .
Merhaba Size NailTrick'den bahsetmişmiydim sanırım etmemişdim ;) ama bugün size nailtrickden bahsetmek istiyorum.

NailTrick Türk bir Oje firması ve bütün ojeleri çevre dostu! Tırnağa zarar vermiyor ve kolayca soyuluyor su bazlı bir ürün olduğu için küçük kızlar için ideal ! Nasıl sürüldüğünü ve soyulduğunu görmek isterseniz videoyu izleyebilirsiniz :)

Video için;