2 Ekim 2010 Cumartesi

Cosmopolitan'da Nail Trick Peel Off Asetonsuz Çıkan Oje En Pratik!ASETON ARAMAYIN

Türkiye'ye yeni gelen oje markası Nail Trick'i çıkartmak için yanınızda aseton olmasına gerek yok. Özellikle pembe ve mor tonlarında çok güzel renk çeşitleri olan ojeyi tırnağınızdan sadece iki parmağınızla tutup kolayca alıyorsunuz! Ojeler şimdilik kozmetik mağazaları yerine www.markafoni.com'da satılıyor.

InStyle Ekim sayısında Nail Trick Peel Off Asetonsuz Çıkan Oje'ye bayıldı!


BUNA BAYILDIK !
Çek Çıkar Oje

Su bazlı bu ojeyi çıkarmak için aseton gerekmiyor. Ojeyi soyarak çıkarabiliyorsunuz. Özellikle koyu renk ojelerde yaşanan leke ve sararma sorunu bu ojede yok çünkü hava geçirgen formülü sayesinde tırnağınızla havanın temasını kesmiyor. 12 rengi bulunan oje, kimyasal ojelere alerjisi olanlar, aseton kokusundan hoşlanmayanlar, çocuklar, hamileler ve çevreye duyarlı herkes için ideal. Bir uyarı: Ojeyi normal ojenizi asetonla temizledikten en az 2 saat sonra sürün.

27 Eylül 2010 Pazartesi

Şimdi bu renk çok moda!

Sezonun trend rengi parlement mavisi.

 

Parlement mavisi Nail Trick'in de iddialı renklerinden. Üstelik çıkartırken asetona gerek yok, soyduğunuzda oje kalıntısından eser yok!

Kırmızı Bir Tutkudur.

 

 
   


Kırmızı ojeden başka renk sürmem diyenler! İşte size kıppppkırrrrmızı !

Asla Asla Demeyin! Videoları İzleyin!

"Asla koyu renk oje süremiyorum, ellerim titrediği için sürekli kenarlarına bulaşıyor" diyenlerden misiniz? Birini sürerken diğerini bozuyor musunuz? Bozduğunuzu aseton ile silmeye çalışırken, pamuk düzgün olanları da mı mahvediyor? Nail Trick mucize gibi bişey! Kenarına bulaşması mı? Hiç mi hiç sorun değil, bulaşsın, 10 saniye bekleyin, kurusun, soyun ve gitsin.

Nasıl mı? Videoları İzleyin.

26 Eylül 2010 Pazar

Tüm bilinçli annelere duyurulur :)

2,5 yaşındaki kızım Defne benden gördükçe özeniyor, ben de ona oje sürüyorum açıkçası. Çok şirin oluyor ama meğer oje ve aseton ne kadar zararlıymış. İçinde neler yokmuş ki! Nail Trick web sitesini okuyunca anladım. Nail Trick Peel Off diğer ojeler gibi zararlı kimyasallar içermiyor, çıkartmak için de aseton gerekmiyor. Bu nedenle çocuklar ve hamileler için de güvenle kullanılabiliyor. Tüm bilinçli annelere duyurulur :)

Elif P.

 

Kullanın, yorumlarınızı bizimle paylaşın, anında %10 indirim kazanın!

Nail Trick Peel-Off Oje'yi ilk kullandığınızdaki şaşkınlığınızı bizimle paylaşmak ister misiniz?
Bizi nasıl duyduğunuzu, nereden satın aldığınızı, kullandıktan sonraki deneyimlerinizi, en beğendiğiniz rengini, hatta fotoğraf ve videolarınızı bizimle paylaşın, blogumuzda yayınlayalım, yayınlandıktan sonraki ilk siparişinizde %10 indirim kazanın.İlk kez kullananlar ne dediler?

Bu müthiş bir buluş, tam bir inovasyon! Renkli ojeler hiç olmadığı kadar revaçtayken tam zamanında yetiştiniz. Tamam, renkli oje sürmek çok moda, masmavi, simsiyah tırnaklarla gezmek de çok güzel, ama kullanmanın ne kadar zor olduğunu süren bilir, süren değil hatta silen bilir, daha doğrusu silemeyen :)

Bir kere hemen uçları çıkar, ertesi gün çıkarmak zorunda kalırsınız. Asetonla tırnaklarınızı silmeye çalışırken parmak uçlarınız boyanır, çıkarmaya çalıştıkça daha bir etinizin içine işler sanki o oje. Ertesi gün de gece evde çocuğunuzun resim ödevini yapmışsınız gibi görünmesin diye yine aynı renk sürmek zorunda kalırsınız. Daha doğrusu eskiden böyleydi. Nail Trick’le tanışana kadar... Oje çıkarmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Soyuyorsunuz ve ojeden eser yok! O kadar kolay ve temiz ki! Herkese tavsiye ediyorum, vazgeçemeyeceksiniz!

İlk anlatıldığında normal bir ojeden farkı yok diye düşündüm. Ancak kullanımı çok farklı, kırmızı ojeyi her kadın sever ama sürmek için ekstra zaman ve ekstra özen ister. Ya da kuaföre gitmen gerekir, çabuk bozulur... Zamanın kısıtlı ise şeffaf renkler kullanırsın, her kıyafetime uysun dersin! Nail Trick'le tanışmadan önce ben böyle diyordum, artık kıyafetime uyan renkleri kullanabiliyorum, çıkarması mucize gibi tırnağın kenarından kaldır, çek ve bitsin… Bulaşmıyor, sıkıntı yaratmıyor üstelik ojeyi çıkarmak hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı!
 
Kullanım kolaylığı dışında sağlıklı bir ürün olması sebebi ile her kadının kullanmasını tavsiye ederim.

Aydan G.