14 Eylül 2011 Çarşamba

Dusler Forum'da Nail Trick Yorumlari


http://www.duslerforum.org/nail-trick-peel-off-su-bazli-oje-gezegendeki-en-temiz-oje-t321002.html?s=9510a64bbd649dda59394e1c6c15615c&

Nail Trick normal ojeler gibi kimyasal bir çözücü içermiyor bu nedenle çıkartırken aseton ye da oje çıkarıcı gerektirmiyor. Su bazlı bu oje hamilelere ve çocuklara zararsız.Gezegendeki en temiz oje!

Nail Trick su bazlı formülü ile Türkiye’de bir ilk! Evden çıkmadan 5 dakika önce ofiste arabada seyahatte her yerde sürmek mümkün. Aseton taşıma derdi yok pamuk yok kokmuyor bulaşmıyor su bazlı olduğu için tırnaklarınıza nefes aldırıyor sararma yapmıyor. Silme derdi olmadan bozulanı soyup yeniden sürmek sürerken kenarlara bulaştığında tırnağın köşesiyle alıvermek o kadar pratik ki sürüp soymak hiç dert olmuyor.

Kendi sağlığına ve çevreye duyarlı zamanı değerli herkesin deneyince vazegeçemeyeceği bir oje. 12 rengi var özellikle hem sürmekte hem de çıkartmakta zorlandığımız koyu renkler kırmızılar bordolar ağırlıkta. Tabii sezonun trendi maviler siyahlar griler de var.

Su bazlı Nail Trick normal ojeler gibi kimyasal bir çözücü içermiyor.

Tırnağımızı boyamak için aslında kimyasal çözücülerde çözünen pigmentlere parlatıcılara alkole asetona gerek yok. Tıpkı suluboyalarda kullanılanlar gibi hafif zararsız kozmetik pigmentler ve akrilik polimer emülsiyonu ile tasarlanan bu su bazlı formül hem sağlığa zararsız hem de çevreye duyarlı.

Bileşenleri açısından hamileler ve küçük çocuklar için de zararsız
Su bazlı ojelerde çevreye salınan atık sadece su. Formülündeki polimer suyla birleşince tırnağın üzerinde zararsız bir tabaka oluşturuyor ve istenildiğinde asetona gerek kalmadan ucundan tutup çekerek kolayca soyup çıkarılıyor. Peel-Off yani soyulma tanımı buradan geliyor.

Su bazlı ojenin üretim prosesi de normal ojelerinkinden çok farklı. Normal ojelerdeki gibi çok sayıda kimyasalı karıştırarak oluşmuyor; sadece su akrilik polimer ve pigmentler gibi birkaç tane özel ve zararsız bileşenin değişik yöntemlerle formülasyona sırayla eklenmesinden oluşuyor. Normal ojeler kadar kalıcı olması ama istendiğinde de tırnaktan çok kolay çıkartılması kıvamı ve sürme kolaylığı ve kokusuzluğu da bu özel prosesten kaynaklanıyor.

Nail Trick ojeye nerden ulaşabilirsiniz?
Nailtrick 10pONm Danışmanlık tarafından Taiwan’da ürettirilerek Türkiye’ye ithal ediliyor

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder