2 Ocak 2012 Pazartesi

Benim Adım Kırmızı, Pomegranate rengini sizler için test etti!

NAIL TRICK ASETONSUZ OJE: POMEGRANATE
 
Nail Trick ojeleri çıkalı uzun zaman oluyor, ancak bu zamana kadar ilgimi çekmemişti. Sonradan sonraya aklıma düştü diyebilirim. Çünkü kısa seyahatlerde, oje sürmek için kısıtlı zamanım olduğunda, yanımda aseton olmadığında böyle bir ojenin varlığını hatırladım ve araştırdım.

Nail Trick Peel Off ojeler, bir çok ojenin içinde barındırdığı kimyasalları barındırmıyor, kokmuyor ve en çekici yanı ise aseton gerektirmeden tırnaktan soyularak çıkıyor.

Bendeki renk, en çok satılan renklerden biri olan narçiçeği tonunda Pomegranate. Tırnağımda iki kat var. İlk katta opak duruyor ancak rahatça soyulabilmesi için iki kat uygulanması gerektiğini okumuştum ve ben de ikinci katı sürdüm. Ojenin yapısını çok beğendim. Çabuk kuruyor. Oje uygulandıktan 2-3 saat içinde herhangi bir sıcak suyla temas etmezseniz daha kalıcı oluyor. Ve çıkarmak istediğinizde bir köşesinden tutup kaldırmanız yeterli. Ojeyi çıkarınca tırnakta hiçbir kalıntı kalmıyor ve en güzel yanlarından biri de bu.
 

Bu ojeleri Nail Trick web sitesinden alabilirsiniz. Zaman zaman günlük indirim sitelerinde uygun fiyatlarla da karşımıza çıkabiliyorlar. Açıkçası ben bir kırmızı bir de siyahını almayı düşünüyorum en kısa zamanda.
Kırmızı demişken, bu ürünün kırmızı rengine bakmak için Ojelerim Nerede bloguna buradan gidebilirsiniz. 
 
*Ürün, firma tarafından tanıtım amaçlı gönderilmiştir.
 Yazının devamı ve de yapılan yorumlar için http://benimadimkirmizi.blogspot.com/search/label/nail%20trick

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder